De Post opent een webwinkel voor haar professionele klanten
23 juni 2009
Sinds 2005 kunnen alle klanten bestellingen plaatsen via de eShop van De Post.
Vanaf nu is er een tweede, volwaardige webwinkel met diensten en producten voor professionele klanten.
De nieuwe webwinkel biedt naast het klassieke aanbod zoals postzegels, Taxipost-etiketten of Postpac-verpakkingen, specifieke kits voor professionele klanten die alle materiaal bevatten om bijvoorbeeld een aangetekende zending of een pakket te versturen.
Professionele klanten zullen ook bepaalde producten in grote hoeveelheden voordeliger kunnen kopen. Een Postpac wordt bijvoorbeeld de helft goedkoper als de klant een volledig pallet koopt.
En in het deel "Diensten" worden verscheidene links naar de verschillende oplossingen van De Post en haar dochters voor professionele klanten samengebracht.
De professionele klanten genieten uiteraard alle voordelen van eShop: van thuis uit alle dagen de klok rond een bestelling plaatsen; een bestelling die vóór 15 uur wordt geplaatst op D+1 thuis laten leveren; tal van betalingsmogelijkheden, in een beveiligde omgeving.
Met deze stap benadrukt De Post dat ze distributiekanalen aanbiedt die voor elke klant toegankelijk zijn: wat ook zijn activiteit is. Ook in de virtuele kanalen is er nu een duidelijke segmentering: zowel met de nieuwe webwinkel of op de vernieuwde website van De Post hebben de klanten onmiddellijk toegang tot het aanbod dat overeenstemt met hun behoeften.
https://www.post.be/site/nl/eshopPro/home.html
Inlichtingen
Fred Lens
De Post
02/276 22 05 - 0495/47 11 52