De Post lanceert eigen gsm-kaart

20 augustus 2008

De Post lanceert vanaf 1 september 2008 haar eigen gsm-kaart, onder de merknaam « PostMobile ». Voor dit product werkt De Post samen met Proximus. De troeven van PostMobile zijn de prijs, de eenvoud van de formule, en de grote bereikbaarheid.

De vooraf betaalde ("Prepaid") gsm-kaarten worden vanaf 1 september 2008 in alle postkantoren van het land verkocht. Ze zullen ook vanaf 1 september via internet verkrijgbaar zijn in de “eShop” van De Post (www.post.be) en op www.postmobile.be).
De kaarten hebben een belkrediet van 5€, goed voor 25 belminuten of 50 sms’jes. Daarmee situeert de kaart zich bij de meer voordelige prijsformules, in het bereik van alle bevolking- en leeftijdsgroepen.

De kaart wordt herladen met de PostMobile herlaadcodes, beschikbaar in alle postkantoren en op het internet, maar ook alle Pay&Go herlaadmogelijkheden zullen kunnen gebruikt worden voor dezelfde PostMobile tarieven. Herladen zal dus altijd en overal mogelijk zijn.

Niet alleen is de prijs voordelig; het aanbod is doelbewust ook zeer eenvoudig gehouden. De prijs is altijd en overal in België geldig, ongeacht het tijdstip (weekdagen en weekend) of het netwerk dat wordt gebeld (vast of mobiel): 10 cent voor een nationale sms (behalve een premium sms), 20 cent/minuut voor een nationale oproep en 30 cent/minuut voor een oproep van België naar een ander land van de Europese Unie (behalve speciale nummers).

Dit initiatief is meteen een primeur voor De Post. De Post is ervan overtuigd dat de kaart een goede en vernieuwende aanvulling is van haar dienstenaanbod. Met haar netwerk van postkantoren is de onderneming aanwezig op het terrein over het ganse grondgebied. Ze geniet bovendien het volle vertrouwen van haar klanten.

Helemaal in lijn met de traditionele producten en diensten van De Post, kenmerkt de PostMobile kaart zich bovendien door eenvoud en eerlijke prijs-kwaliteit verhouding.

Voor het PostMobile aanbod werkt De Post samen met Proximus, de leider op de Belgische mobilofoniemarkt. De keuze viel op Proximus, na een raadpleging van de markt.

Johnny Thijs, CEO van De Post, verklaart: "Met de PostMobile-kaart slaagt De Post erin om een populair communicatieproduct eenvoudiger en dus nog toegankelijker te maken. Onze klanten zullen dat ongetwijfeld op prijs stellen".

Michel Georgis, gedelegeerd bestuurder van Proximus, verklaart: " We zijn heel verheugd om met De Post samen te werken voor de lancering van dit nieuwe mobiele aanbod op de Belgische markt. Deze samenwerking beantwoordt perfect aan de strategie van Proximus om met sterke partners in zee te gaan die een verrijking betekenen voor zijn aanbod aan mobiele diensten. De PostMobile-klanten zullen voor hun communicatie gebruik kunnen maken van het kwalitatief uitstekende mobiele netwerk van Proximus."

Voor meer info:
Piet Van Speybroeck
De Post-La Poste
02/276 21 85 - 0477/68 47 12