De Post reageert op het artikel in het Laatste Nieuws en preciseert dat er vandaag geen sprake is van de stopzetting van de betaling van de pensioenen aan huis.

2002/7/5

De Post zal de betalingen aan huis verder blijven uitvoeren. tot wanneer de werkgroep een goede oplossing heeft.

  • In het kader van het beheerscontract is een werkgroep gecreëerd om een structurele oplossing uit te werken voor het probleem van de veiligheid van postbodes bij de uitbetaling aan huis van de sociale uitkeringen.
  • Deze oplossing zal rekening houden met de behoeften van alle burgers en de beste manier van betaling zal voor elke burger bekeken worden door de werkgroep.
  • Deze werkgroep is pas gestart en de problematiek zal in zijn totaliteit bekeken worden, voornamelijk de sociale aspecten ervan. Dit zal in de komende maanden verder uitgewerkt worden door alle betrokken partijen (Ministers, De Post, Belgische Vereniging van Banken en de Diensten van de Sociale Zekerheid).
  • De Post zal de betalingen aan huis verder blijven uitvoeren. tot wanneer de werkgroep een goede oplossing heeft.